چاپ افست روش چاپ پرکاربردی است که از زمان گذشته تا به حال مرسوم بوده است در این روش چاپ، ورقه های آلومینیومی که اصطلاحا به آن زینک گفته میشود را به واسطه نورد هایی که برای انتقال رنگ تعبیه شده اند به یک استوانه لاستیکی منتقل میکند و سپس این استوانه لاستیکی به واسطه نورد هایی که برای انتقال آب تعبیه شده اند شستشو میشود و جاهایی که روی زینک طرح وجود دارد باقی مانده و الباقی رنگ در جاهای سفید زینک شسته شده و این رنگ های باقی مانده ، روی مقوا و کاغذ برخورد کرده و تشکیل شکل یا طرح را میدهد.

برای ایجاد هر طرح لازم است که چهار رنگ چاپ بر روی یک مقوا یا کاغذ زده شود که این امر برای هر طرحی لازم نیست .

بعضی طرح ها وجود دارند که با سه رنگ و کمتر نیز ساخته میشود و بعضی طرح ها نیز یک رنگ پنجم به خود اضافه میکند که به آن رنگ اصطلاحا رنگ پنتون نیز میگویند.

چاپ افست

چاپ افست چیست

برای اینکه خواننده مقاله متوجه اهمیت این صنعت شود در ادامه این مقاله به شما میگوییم که چاپ افست چیست .

همانطور که گفتیم چاپ افست از زمان های گذشته در تمام دنیا کاربرد زیادی داشته و از بدو پیدایش که با تولید دستگاه های ملخی شروع بکار کرد، تا به حال که دستگاه های پیشرفته ای در این صنعت پدید آمده است.

در این زمینه شرکت های بزرگ زیادی فعالیت میکنند که از جمله بزرک ترین آنها شرکت kba میباشد که تمامی سایز هارا از قبیل 4.5ورقی تا 12ورقی را در مجموعه خود تولید میکند که کیفیت دستگاه های این شرکت به مراتب خیلی بیشتر از دستگاه های شرکت های دیگر میباشد.

در مجموعه چاپ افست پک نیز یکی از بزرگترین دستگاه های چاپ افست دوازده ورقی پنج رنگ این شرکت نصب میباشد که این مجموعه را نسبت به شرکت های دیگر متمایز میکند.

چاپ افست

قیمت چاپ افست

در این صنعت قیمت چاپ افست به عوامل مختلفی بستگی دارد که ازجمله آن میتوان به قیمت مواد اولیه از جمله مرکب و الکل و مسائل دیگر اشاره کرد که این عوامل باعث میشود تا قیمت یک ورق  مشخص شود.

در این زمینه نوسانات قیمتی نیز خیلی تاثییر دارد و باعث میشود که قیمت یک برگ مقوا افزایش یا کاهش پیدا کند و این امر باعث میشود که این حرفه نیز به مانند خدمات دیگر از یک قیمت ثابت برخوردار نباشد.

شرکت چاپ افست پک با داشتن کارشناسان فروش در این زمینه میتواند با اولین تماس بهترین قیمت را بر اساس تیراژ به شما مشتری گرامی بدهد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *