مزایای استفاده از چاپ سایز بزرگ

از مزایای استفاده از چاپ سایز بزرگ در صنعت ،به کارتن لمینتی میتوان اشاره کرد که کارتن های بزرگ لمینتی را میتوان به صورت یک تیکه لمینت کرد که ظاهر کارتن را بسیار شیک تر و زیبا تر از کارتن دو تیکه میکند و همچنین در سرعت تولید کارتن لمینتی هم تاثیر دارد و برای تولید کننده های کارتن لمینتی سرعت تولید اهمیت زیادی دارد.

چاپ افست سایز بزرگ ، بهترین روش برای چاپ محصولاتی است که دارای سایز بزرگ و تیراژ بالا هستند.

چاپ بر روی کارتن لمینتی نمونه‌ای از چاپ افست است .

برخی از مزایای چاپ افست :

کیفیت عالی تصاویر

هزینه کمتر

چاپ افست

با دستگاه چاپ افیست 12 ورقی میتوان کارتن های لمینتی دو تکه را یک دفعه چاپ و تولید کرد و این به نفع کارخانه های کارتن سازی میباشد و نیز میتوان بروشور های تبلیغاتی بزرگ و با کیفیت عالی نیز چاپ کرد .

چاپ افست12 ورقی برای کارهای با تیراژ بالا، بسیارمناسب است حتی می‌توان سایز های کوچک‌تر را هم به‌صورت چندتایی روی این صفحات چاپ کرد. دستگاه چاپ افست بسیار با صرفه و درعین حال باکیفیت است و روش چاپ  آن نیز بسیار راحت می باشد

کار با چاپ افست

طرز کار با چاپ افست بدین صورت است که ابتدا در بخش لیتوگرافی، براساس طرح اولیه، صفحاتی از جنس آلومینیوم که زینک (پلیت) نامیده میشود ساخته می‌شود.

چاپ افست سایز بزرگ

با توجه به این‌که در این روش چاپی به طور معمول برای طرح‌ها ، چهار زینک مجزا برای هر رنگ ساخته می شود ، البته در برخی موارد یک زینک دیگر برای ترکیب رنگ خاص نیز تهیه می‌گردد که به آن رنگ پنجم یا پنتون گفته میشود .

شرکت افست پک

در شرکت افست پک برای چاپ مقوای لمینتی و نیز بروشور های تبلیغاتی هیچ محدودیتی در انتخاب سایز وجود ندارد زیرا این شرکت توانایی چاپ در همه سطوح را دارد.

سایز های قابل چاپ عبارتند از :

70×100(چهار و نیم ورقی)

80×100(شش ورقی)

100×140(نه ورقی)

120×160دوازده ورقی)

در شرکت چاپ افست پک که مجهز به دستگاه چاپ پنج رنگ است ، فرآیند چاپ پنج رنگ بر روی مقوا به آسانی انجام میپذیرد .

برای استعلام قیمت کارتن لمینتی می توانید با کارشناسان فروش ما تماس بگیرید و از مشاره رایگان بهره مند شوید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *